Reklama

Przyznano nagrody! Kto najbardziej przysłużył się kulturze?

Opublikowano:
Autor:

Przyznano nagrody! Kto najbardziej przysłużył się kulturze?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydenta Miasta Kutna przyznał dwie nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Tym razem odznaczenia trafiły do dwóch pań, które od wielu lat prężnie działają w miejskich instytucjach kulturalnych. Kto to taki?

Nagroda w kategorii za całokształt dokonań artystycznych trafiła w ręce Jadwigi Rzetelskiej - instruktorki ds. teatru, która w Kutnowskim Domu Kultury pracuje już od blisko 40 lat. Organizatorka, pomysłodawczyni i opiekunka wielu kulturalnych przedsięwzięć, m.in. Teatru Puszek i przeglądu ŁAPA. Nagroda finansowa w kwocie 6 tys. zł.

Natomiast nagrodę za wybitne osiągnięcia artystyczne i twórcze oraz upowszechnianie, ochronę i promocję kultury w minionym roku otrzymała Dominika Staniszewska, również instruktorka ds. teatru. Człowiek-orkiestra - scenarzystka, reżyserka, a także sprawczyni reaktywacji Studia Teatralnego "Oj". Nagroda finansowa w kwocie 4 tys. zł.

Oprócz nagrodzonych nominowani byli jeszcze: Michał Dudkowski i Andrzej Olewnik - za wybitne osiągnięcia artystyczne i twórcze oraz upowszechnianie, ochronę i promocję kultury w minionym roku,

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE