Puchar dla Policji

Puchar dla Policji  - Zdjęcie główne

WydarzeniaPo raz trzeci Księża i Policjanci zagrali o Puchar Prezydenta Kutna. Po raz trzeci triumfowali kutnowscy policjanci i zatrzymali puchar na stałe. Towarzyskie spotkanie piłkarskie obejrzało około 500 osób, świetnie się bawiąc i dopingując obie drużyny. W 2 minucie, bramkę dla policjantów zdobył, Łukasz Wawrzyniak. Wynik meczu w 54 minucie podwyższył Marcin Szałkowski, a trzecią bramkę dla podopiecznych, komendanta KPP w Kutnie, Krzysztofa Michalskiego, zdobył – Radoslaw Bieniek w 75 minucie. Honorowe trafienie dla Księży zaliczył Sławomir Wasilewski w 76 minucie. Księża razili przede wszystkim nieskutecznością, gdyby nie brak zimnej krwi wynik mógł być zupełnie inny. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Dawid Dymczyk. Zawodnicy reprezentacji Księży trafili również piłką w słupek i poprzeczkę.

Jak co roku furorę podczas meczu robił główny pomysłodawca tych potyczek, ksiądz proboszcz z parafii św. Jana Chrzciciela, Jan Dobrodziej, który tym razem przebrał się za ... policjantkę z wydziału ruchu drogowego.

Policjanci – Księża 3:1 (1:0) gole: Policjanci: Wawrzyniak 2, Szałkowski 54, Bieniek 75. Ksieża: Wasilewski – 76.

Księża: Antczak, Wasilewski, Minda, Trojak, Cieślak, Rutkowski, Sech, Dymczyk, Jankowski, Zdanowski, Szymczak, Góral, Barylski, Szałkowski, Banasiak, Sękalski, Kamiński, Mucha. Opiekun: Jan Dobrodziej.

Policjanci: Olczak, Wrzesiński, Kotkowski, Barabasz, Śmiałek, Kołodziejczyk, Szałkowski, Leszewicz, Jędrzejczak, Wawrzyniak, Martofel, Mąkolski, Kowalewski, Bieniek, Nodzak, Osowski. Opiekun: Krzysztof Michalski.