Reklama

Pumptrack obok basenu miejskiego: „Nie ma takiej potrzeby”. Radny komentuje

Opublikowano:
Autor:

Pumptrack obok basenu miejskiego: „Nie ma takiej potrzeby”. Radny komentuje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak informowaliśmy, radny Robert Stępniewski zwrócił się do Prezydenta Kutna o budowę specjalnego toru dla rowerów. Zaproponował, aby powstał na terenach obok basenu miejskiego, mimo tego, że ma on zostać wybudowany i zlokalizowany nad Ochnią w ramach projektu „Zielona Oś Miasta”.

- Mieszkańcy zwracają uwagę, że w Kutnie buduje się tylko boiska, place zabaw oraz siłownie plenerowe, gdzie z połowy tych wybudowanych siłowni się nie korzysta, a takiego obiektu jak skatepark czy pumptrack nie ma. W takim razie po co wydawać pieniądze na coś, z czego ludzie nie korzystają, tylko po to, żeby było i niszczało? - czytamy w interpelacji radnego.

Stępniewski argumentował, że w naszym mieście brakuje tego typu rozrywek. Jednak jeśli uda się wyłonić wykonawcę na wykonanie inwestycji pn. „Zielona Oś Miasta”, a wszystko na to wskazuje, pumptrack powstanie w jej ramach nad Ochnią.

- W odpowiedzi na Pana interpelację w sprawie budowy pumptracka, informuję, że sprawa ta jest powszechnie znana i dotyczy jednego z ważniejszych projektów, jakie Miasto Kutno zmierza realizować, tj. „Zielona Oś Miasta”. Obecnie, na etapie wyłaniania wykonawcy, nie ma potrzeby przeniesienia tej inwestycji w inne miejsce - wyjaśnia radnemu prezydent Zbigniew Burzyński.

Całą sprawę skomentował też radny Stępniewski na swoim Facebook'u.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE