Reklama

Reklama

Radni PiS w komiksowym i bajkowym wcieleniu. Odwiedzili dzieci w kutnowskim szpitalu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 30 maj 2022 10:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zwykle widzimy ich w eleganckich strojach w trakcie obrad rady miasta, ale tym razem takie ubrania zostały w szafach i zastąpiono je czymś wyjątkowym. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcąc dać nieco uśmiechu i radości dzieciom przebywającym w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym zorganizowali niecodzienną akcję.

Reklama

Wczoraj delegacja radnych PiS odwiedziła dzieci przebywające w kutnowskim szpitalu. Nie była to jednak zwykła wizyta – Michał Łucki wcielił się w Kapitana Amerykę, Robert Stępniewski stał się Batmanem, a Ewa Rzymkowska wystąpiła w roli Minionka. 

Równie bajkowe stroje mieli Janusz Kołodziejski i Arkadiusz Olesiński, który zadbał o dodatkowe atrakcje i zabrał ze sobą gitarę.

- Zostaliśmy członkami Rady Wsparcia Szpitala, tym samym traktujemy to jako zobowiązanie i impuls do działań – zapewnia Ewa Rzymkowska.

W akcji uczestniczyli też: Krystyna Tomczak , Rafał Jóźwiak  i Bartosz Czechowski. Wsparcia logistycznego udzielił zastępca dyrektora ds. komunikacji i jakości w KSS, Bartosz Serenda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy