Reklama

Reklama

Radny Marciniak wykluczony z klubu. "Nasza decyzja pozwoli ukoić nerwy, oburzenia oraz niesmak"

Opublikowano: czw, 10 gru 2020 10:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wykluczenie radnego Tomasza Marciniaka z Klubu Radnych Rady Powiatu Koalicji Obywatelskiej stało się faktem. Dziś, podczas konferencji prasowej pod starostwem, poinformowali o tym: Artur Gierula oraz Wojciech Ziółkowski.

Reklama

Przypomnijmy, że 2 grudnia o wykluczenie Tomasza Marciniaka z powdou "skndalicznego w ostatnim czasie zachowania" wnioskowali Młodzi Demokraci. Jeszcze tego samego dnia, w odpowiedzi rajca apelował do swoich oponentów o "więcej pokory i zdrowego rozsądku". 

Dziś klamka zapadła. Klub Radnych Platforma .Nowoczesna koalicja Obywatelska i Polskie Stronictwo Ludowe w osobach: Jacek Urbaniak, Marek Jankowski i Artur Gierula podjęli jednomyślną decyzję o wykluczeniu radnego Tomasza Marciniaka ze swoich szeregów. Jak argumentują tę decyzję?

- Permanentne i rażące naruszanie postanowienia Regulaminu potwierdzonego własnoręcznych podpisem oraz notoryczna wsłpraca z Klubem Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Powiatu znajdująca wyraz w bezrefleksyjnym popieraniu działań Zarządu Powiatu wyłonionego przez Prawo i Sprawiedliwość w kolejnych latach funkcjonowania w Radzie Powiatu, tj. w sprawie głosowań absolutoryjnych, budżetowych oraz przecwiko własnemu środowisku: wstrzymanie się w kwestii poparcia podwyżki dodatku za wychowawstwo dla nauczycieli, stanowią jedynie wybrane przykłady świadomych i złych działań wspierających złe decyzje Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Kutnowskim - czytamy w oświadczeniu.  

Przewodniczący klubu, Artur Gierula podkreśla, że wszystkie możliwości dialogu zostały wyczerpane, a wyborcy KO czuli się oszukani. 

- Pragniemy wyrazić głęboki żal, skrajne oburzenie oraz smutek wynikające z postawy osoby, która, jak się okazało, cynicznie, ze świadomością hipokryzji swoich deklaracji w stosunku do działań oraz absolutnie oportunistycznie podchodzi do misji będącej wynikiem zaufania obywateli demokratycznego państwa, Naszej kochanej Polski oraz będącego jej częścią Powiatu Kutnowskiego. Mamy nadzieję, że Nasza decyzja pozwoli ukoić newry, oburzenia oraz niesmak wywołany postawą radnego. Osobiście pragnę przeprosić wyborców/obywateli za godną ubolewania, pełną braku zrozumienia dla realiów współczesnych czasów postawę radnego - komentuje sprawę Gierula. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)
 • rok temu | ocena +0 / -2

  Monia.

  Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta. Nie jestem już podlotkiem, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić... Rozwiń

 • rok temu | ocena +4 / -4

  Gacper

  Gierula kilka mądrych słów powiedział.

  • rok temu | ocena +3 / -1

   miłosz

   gierula i madre slaowa chyba nie znasz facet gieruli toz to prowincjowalny politykierczyk , a marciniak go przerasta o głowe wiec go wyklucza bo widzi w nim konkurenta i strach go ogarnął , zginie politycznie z tymi oszołomami z tzw młodych demokratów czy jakim tam , owsiany , baranski porazka

 • rok temu | ocena +9 / -7

  Brawo do tomka

  Brawo Marciniak jak najdalej od tech pselda politykoe

 • rok temu | ocena +10 / -4

  Mariusz

  Nareszcie

  • rok temu | ocena +7 / -7

   ZBYSIU

   Śmiszny gierula , nieudacznik , zaraz wszystko mu sie rozpadnie w tej radzie