Reklama

Reklama

Radny z Krośniewic organizuje kolonie

Opublikowano: pt, 8 maj 2015 17:16
Autor:

Radny z Krośniewic organizuje kolonie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz 10 Tomasz Walczewski, radny z Krośniewic, współorganizuje kolonie dla dzieci z obszarów wiejskich. W koloniach mogą uczestniczyć dzieci, które nie ukończyły 16-ego roku życia i których co najmniej jeden z rodziców jest płatnikiem KRUS.

Reklama

Pierwszy wyjazd - nad jezioro w Jeziorach Wielkich - zakwaterowanie w Domu Wczasowym "Leśny" od 28 czerwca do 11 lipca. W programie wycieczki i nauka jazdy konnej. Drugi wyjazd do Jarosławca nad Bałtykiem - zakwaterowanie jak co roku w pensjonacie Róża Wiatrów od 26 lipca i potrwa 14 dni.

Koszt kolonii to: 400 zł.

Dzieci, których rodzice nie są płatnikami KRUS także mogą w tym roku brać udział w koloniach. Koszt pobytu wynosi wówczas 1000 zł. Ilość miejsc ograniczona. Wyjazd z Krośniewic.

Turnusy 14-dniowe z pełnym zakwaterowaniem /noclegi i wyżywienie/ wraz z opieką fachowej kadry pedagogicznej i odpowiednimi zajęciami.

Wszelkie informacje nt. kolonii można uzyskać u pani Ewy Stolarczyk ,Magdaleny Kucharskiej lub pani Grażyny Król pod numerem telefonu 604-450-583, u pani Marioli Łukomskiej nr 505-063-063, u pana Tomasza Szczęsnego 501-313-135 (gmina Łanięta). Szczegółowe informacje nt. przedsięwzięcia pod adresem - [email protected] lub na profilu FB współorganizatora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)