Reklama

Reklama

Radny z Kutna pomaga bezpańskim zwierzakom. Zorganizował internetową zbiórkę

Opublikowano: 23 lutego 2021 11:41
Autor: | Zdjęcie: facebook - Ł. Walczak

Radny z Kutna pomaga bezpańskim zwierzakom. Zorganizował internetową zbiórkę - Zdjęcie główne

Radny z Kutna zorganizował zbiórkę na pomoc bezpańskim zwierzętom | foto facebook - Ł. Walczak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Internecie trwa zbiórka na ogrodzenie terenu inicjatywy Cztery Łapy Żychlin. Jej organizatorem jest jeden z radnych rady miasta Kutno.

Reklama

Cztery Łapy Żychlin od lat pomagają porzuconym i potrzebującym zwierzętom z powiatu kutnowskiego. Wolontariusze działający w ramach tej inicjatywy cieszą się dużą sympatią mieszkańców, którzy niejednokrotnie okazywali im nie tylko wsparcie, także to materialne.

Tym razem zbiórkę dla Czterech Łap zorganizował radny rady miasta Kutno, Łukasz Walczak.

- Pan Łukasz Walczak wspaniały człowiek o wielkim sercu dla zwierząt postanowił pomóc nam spełniać nasze marzenia. Zbiórka Pana Łukasza ma na celu uzbieranie funduszy na postawienie ogrodzenia w naszym nowym, dużym azylu – napisali w mediach społecznościowych wolontariusze Czterech Łap.

 - Wolontariusze Azylu dla psów i kotów Cztery Łapy w Żychlinie od kilku lat poświęcają się ratując porzucone i bezbronne zwierzęta. Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji oraz pomocy dobrych ludzi udało im się nabyć nieruchomość pod nową siedzibę Azylu w gminie Żychlin. Obecna siedziba w Żychlinie jest zbyt mała aby zapewnić schronienie wszystkim potrzebującym zwierzakom. Wychodzę do Państwa z inicjatywą zebrania funduszy potrzebnych do zakupienia ogrodzenia do nowej siedziby Czterech Łap – komentuje Łukasz Walczak.

Dodał, że aktualnie z powodu braku ogrodzenia azyl nie może przyjąć wszystkich zwierząt wymagających pomocy, ponieważ te zwyczajnie mogłyby uciec.

- Byłby to pierwszy krok do stworzenia dogodnych warunków dla zwierząt – podkreśla Ł. Walczak.

Zbiórka prowadzona jest W TYM MIEJSCU. Cel to 30 tysięcy złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)
 • 5 miesięcy temu | ocena +3 / -0

  iwona5151

  NO TAK...kiedyś prosili o wielkie wsparcie bo zwierzęta nie miały co jeść...załatwiłam na biega zlewki w szpitalu ale nie, bo nie ma kto odbierać, sanitaria itp. ...kiedyś potrzebna była buda... chciałam podarować z ich transportem... nikt nie przyjechał ..czekacie tylko na gotowe, schronisko to ciężka praca, sprzątanie a nie tylko gotowe puszki i worki karmy...

  • 5 miesięcy temu | ocena +1 / -0

   1234

   Witam po przeczytaniu pani wpisu postanowilam pani odpisać.. ludzie którzy działają w stowarzyszeniu Czterech Łap też mają swoją pracą tam działają charytatywnie to proszę się nie dziwić że nie raz nie dojada wiem że im też brakuje na wszystko czasu...

 • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -1

  Kutno jest z Wami

  Sledze od lat, podziwiam i szanuje. Często odwiedzam, kocham to miejsce, kocham tych ludzi

 • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Monika.

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) panieonline.pl/monia89

 • 5 miesięcy temu | ocena +3 / -1

  Żychlin

  Wspaniały człowiek. Wszystkiego dobrego dla Pana radnego, oraz wszystkich którzy pomagają z Czterema Łapami na czele. Jesteście wspaniali.