Reklama

Radnych "cieplutka" dyskusja o bezpieczeństwie i... psychiatrach

Opublikowano:
Autor:

Radnych "cieplutka" dyskusja o bezpieczeństwie i... psychiatrach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gorącym tematem wczorajszej sesji powiatu była sytuacja kutnowskiego szpitala, jednak wiele emocji dostarczyła sprawa związana z projektem "Bezpieczny Powiat". Między radnymi Krzysztofem Debichem i Markiem Materką a Zdzisławem Sapiejką doszło do ostrej wymiany zdań.„Bezpieczny Powiat” to program zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa mieszkańców 2013-2017.

Wartość dokumentu podważyli radni Komitetu Obywatelskiego, Krzysztof Debich i Edyta Ledzion, którzy mówili m.in. o archaicznym programie, a także wytknęli kilka nieścisłych sformułowań. W odpowiedzi ciętą ripostę zaserwował Zdzisław Sapiejka.

- Opozycja reaguje tak dla zasady, ale nie trzeba robić koncertu - mówi Sapiejka. - Nad projektem pracowały osoby bardziej kompetentne niż radny Debich, czy ja. Takie czepianie się jest nie na miejscu.

Wyjaśnienia Z. Sapiejki skomentował Marek Materka.

- To było błędem, że pan został wybrany do działania w tym programie. Na dodatek widzę, że bardzo się pan denerwuje - M. Materka.

W tym przypadku również nie zabrakło ciętej riposty Sapiejki.

- Mareczku, przepraszam że, mówię tak cieplutko. Mój stan psychiczny zostaw mi i moim psychiatrom - podsumował Sapiejka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE