Reklama

Radość i gwar na pikniku w parku Wiosny Ludów

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O godzinie 13. rozpoczął się piknik zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzice Razem dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej . Spotkanie odbyło się w zacisznym barze "Pod Dębami" znajdującym się w parku Wiosny Ludów i zgromadziło sporą liczbę uczestników. Na przybyłych do parku mieszkańców czekała prawdziwa dawka relaksu i dobrej zabawy.

Wszystkim podano smaczny obiad i orzeźwiające w upalną pogodę napoje, a dla dzieci przygotowano spcecjalne atrakcje. Najmłodsi mogli pobawić się na terenie wokół lokalu, rysować, lepić figurki z ciastoliny, a także skorzystać z malowania twarzy specjalnymi farbkami przez opiekunów. Nieco starsi uczestnicy spotkania również czuli się na nim bardzo dobrze i chętnie korzystali z ciepłego dnia odpoczywając na ławkach pod parasolami przy dźwiękach muzyki.

-Pogoda jest idealna na tego typu spotkania, atmosfera również dopisuje- mówi członkini sotwarzyszenia Natalia Brzezińska- Mimo, że z uczestnikami dzisiejszego pikniku znamy się od niedawna, to dogadujemy się bardzo dobrze.

Miejsce pikniku z pewnością sprzyjało pozytywnej aurze. Jak mówi prezes stowarzyszenia Danuta Kamińska, miejsce w parku zostało wybrane celowo, gdyż organizatorom zależało na ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z naturą.

-Pomysł na piknik wziął się tak naprawdę od członków Stowarzyszenia Rodzice Razem dla Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnej- mówi Anna Olejniczak, doradca dla organizacji pozarządowych- Spotkanie było formą przyjemnego spędzenia czasu, ale głównie miało na celu zapoznanie szerszej ilości ludzi z działalnością naszego młodego (działającego od marca) stowarzyszenia.

Warto wspomnieć, że wyżej wymienione stowarzyszenie otrzymało małą dotację za zwycięstwo w programie "Grant na lepszy start" wspierającego inicjatywy oddolne i organizacje pozarządowe. W najbliższej przyszłości planuje ono zająć się sprawami związanymi w budżetem obywatelskim w naszym rejonie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE