Reklama

Recital „Piękny świat” w KDK

Opublikowano:
Autor:

Recital „Piękny świat” w KDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia „Piękny świat” to tytuł recitalu Stanisławy Celińskiej, który odbędzie się w Kutnowskim Domu Kultury dziś o godz. 19:00. Cena biletu 30 zł. Program składa się z czterech części nazwanych Wiara, Nadzieja, Miłość i... Piękny Świat. To poetycko – filozoficzne rozważania o przemijaniu, radości, bólu, tęsknocie i nadziei. Poruszająca, czasem zabawna opowieść o życiu. Naturalny, spontaniczny kontakt Artystki z publicznością tworzy niepowtarzalny klimat koncertu.

Na program składają się piosenki z tekstami Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Joanny Kulmowej, Haliny Poświatowskiej, Kazimierza Wierzyńskiego, a także poetki cygańskiej- Papuszy z muzyką Bułata Okudżawy, Edwarda Pałasza, Tomasza Bajerskiego i inni. Przy fortepianie Artystce towarzyszy Tomasz Bajerski.

Czas trwania recitalu: ok. 95 minut

Stanisława Celińska - aktorka teatralna i filmowa. W 1970 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Współpracowała z teatrami: Współczesnym, Ateneum, Nowym, Na Woli, Dramatycznym oraz Studio. W sezonie artystycznym 1990-91 występowała także w Teatrze Nowym w Poznaniu. Dzięki swoim umiejętnościom dramatycznym i komediowym z powodzeniem jest obsadzana w filmach współczesnych - gra zarówno epizody jak i postaci pierwszoplanowe.

Wybrane tytuły: „Krajobraz po bitwie” reż. A. Wajda, „Nie ma róży bez ognia” reż. S. Bareja, „Panny z Wilka” reż. A. Wajda, „Spis cudzołożnic” reż. J. Stuhr, „Panna nikt” reż. A. Wajda, „Złoto dezerterów” reż. J. Majewski, „Pieniądze to nie wszystko” reż. J. Machulski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE