Reklama

Remont na Wojska Polskiego: zakończenie prac prawdopdobnie się opóźni

Opublikowano:
Autor:

Remont na Wojska Polskiego: zakończenie prac prawdopdobnie się opóźni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Remont ulicy Wojska Polskiego i utrudnienia z nim związane dają się mocno we znaki mieszkańcom. Niestety, nie mamy dla nich dobrej informacji. Wszystko wskazuje na to, że prace się przedłużą i nie uda się ich zakończyć w planowanym terminie. Jak dowiadujemy się z biura prasowego UM, remont tej ulicy jest wyjątkowo skomplikowany z uwagi na na fakt, iż ul. Wojska Polskiego posiada trzy wjazdy z ul. Barlickiego oraz szereg dróg wewnętrznych.

- W trakcie robót drogowych wystąpiły utrudnienia w realizacji tego zadania ze względu na usytuowanie bądź stan istniejącej infrastruktury technicznej. Konieczna była przebudowa fragmentów sieci ciepłowniczej i wodociągowej – dowiadujemy się z komunikatu biura prasowego.

To niestety nie koniec przeszkód, jakim muszą stawić czoła robotnicy. Ostatnio natrafiono na nieużytkowaną podziemną komorę, która okazała się dawnym składem węgla. Wizja lokalna komory wyklucza ułożenie na niej nowej nawierzchni.

- Wszystkie te utrudnienia powodują opóźnienia w pracach budowlanych. Wobec nowych okoliczności związanych z rozbiórką magazynu węgla, planowany na koniec września br. termin zakończenia tej inwestycji może jeszcze się przedłużyć – dowiadujemy się z biura prasowego UM.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE