Reklama

Reklama

Remont wciąż budzi kontrowersje. "Kiedy prace wreszcie się zakończą?"

Opublikowano: czw, 8 gru 2016 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Koniec listopada – to miał ostateczny termin zakończenia remontu ulicy Wojska Polskiego. Mimo to prace trwają nadal, a zaniepokojeni tym faktem mieszkańcy pytają, kiedy utrudnienia przestaną być dla nich codziennym utrapieniem.- Zajmijcie się proszę przedłużającym się remontem ul. Wojska Polskiego. Trwa już 9 miesięcy. Zarwaną drogę w Japonii naprawiano 7 dni, a u nas układają kostkę w błocie – pisze do nas jeden z mieszkańców Wojska Polskiego.Jak się okazuje, zakończenie remontu będzie dla mieszkańców nie tylko zakończeniem ich gehenny, ale także niecodziennym prezentem świątecznym.

Reklama

Jak dowiadujemy się z biura prasowego Urzędu Miasta, przedłużający się remont to konsekwencja prac prowadzonych przez przedsiębiorstwo energetyczne.

- Umowa na przebudowę urządzeń elektroenergetycznych po długich uzgodnieniach została podpisana w październiku br. Wyłonienie wykonawcy robót w postaci wymiany słupów energetycznych i przebudowy przyłącza nastąpiło dopiero w listopadzie – informuje Joanna Brylska, kierownik biura prasowego UM.

Jednocześnie dodaje, że na początku przyszłego tygodnia zostanie uruchomiony wjazd od strony ul. Barlickiego. Zakończenie wszystkich prac remontowych związanych z przebudową dróg wewnętrznych planowane jest na 23 grudnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)