Reklama

Rewolucja w MZK! Koniecznie sprawdź zmiany w komunikacji!

Opublikowano:
Autor:

Rewolucja w MZK! Koniecznie sprawdź zmiany w komunikacji! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 1 lipca uruchomione zostaną nowe linie autobusów miejskich i, co za tym idzie, wyznaczone zostaną nowe trasy. Wychodząc naprzeciw pasażerom, zwiększy się również częstotliwość kursów. Jakie zmiany wprowadził Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie?

Kilka dni temu na stronie MZK pojawił się komunikat o zmianach, które wejdą w życie od przyszłego miesiąca. Autobusy przewożące pasażerów w strefie miejskiej będą zaczynać kursy już między godz. 4:00 a 5:00, zaś wieczorami ostatni kurs wykonają pomiędzy 22:00 a 23:00. Odstępy między nimi będą regularne.

Jak podaje strona Stop Dyskryminacji Kutna, osoba, która przykładowo chce dojechać z centrum handlowego MMG lub Aquaparku na osiedle Batorego, będzie miała przez większość dnia do wyboru kursy w minucie 12, 26 i 56 każdej godziny (fragment rozkładu linii 4 i 14 z przystanku Kościuszki/Galeria w kierunku Batorego: 15:12, 15:26, 15:56, 16:12, 16:26, 16:56).

- Zajdą największe zmiany w historii kutnowskiej komunikacji miejskiej. Częstotliwość w strefie miejskiej bardzo się poprawi w porównaniu ze stanem obecnym i wreszcie zostaną wprowadzone kursy w regularnych odstępach czasowych, w dodatku pomyślano o tym, żeby autobusy na podobnych trasach nie kursowały stadami - podaje na stronie SDK jej autor, Marcin Ciesielski.

Szczegóły tras i rozkłady MZK możecie znaleźć TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE