Reklama

Rodzinny rajd rowerowy

Opublikowano:
Autor:

Rodzinny rajd rowerowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielę, 7 lipca odbędzie się kolejny rodzinny rajd rowerowy. Jest on organizowany przez Kutnowski Klub Turystyczny. Wycieczka rowerowa będzie liczyć dwanaście kilometrów. Trasa będzie przebiegać drogą asfaltową i szutrową na odcinku Kutno – ul. Grunwaldzka - Malina – Sieciechów – Gołębiew Nowy – ul. Graniczna – Pl. Piłsudskiego . Start rajdu przewidziano na godzinę 9:15. Zbiórka piętnaście minut wcześniej na placu Piłsudskiego. Powrót około godziny 12:00.

Cel rajdu to promocja rodzinnego, weekendowego wypoczynku na świeżym powietrzu, popularyzacja turystyki i rekreacji, szerzenie zamiłowania do krajoznawstwa lokalnego i regionalizmu, pokazanie walorów krajoznawczych, propagowanie bezpiecznej oraz wspólnej jazdy rowerem, promocja KKT, spędzanie wolnego czasu poprzez aktywną turystykę.

REGULAMIN IMPREZY TURYSTYCZNEJ: Rowerowy Rajd Rodzinny KKT

1. ORGANIZATOR: Kutnowski Klub Turystyczny
2. KOMANDOR: Bartosz W. Serenda
4. CEL: promocja rodzinnego, weekendowego wypoczynku na świeżym powietrzu, popularyzacja turystyki i rekreacji, szerzenie zamiłowania do krajoznawstwa lokalnego i regionalizmu, pokazanie walorów krajoznawczych, propagowanie bezpiecznej oraz wspólnej jazdy rowerem, promocja KKT, spędzanie wolnego czasu poprzez aktywną turystykę.
5. TERMIN: 7.07.2013 (Niedziela) godz. start 9:15, powrót ok. godz. 12:00; zbiórka 9:00
6. PROGRAM IMPREZY: rodzinna przejażdżka rowerowa bardzo wolnym tempem dostosowana do najsłabszego uczestnika z dwoma 15 minutowymi odpoczynkami oraz kilkoma 5-10 minutowymi postojami po drodze
7. TRASA: Kutno – ul. Grunwaldzka - Malina – Sieciechów – Gołębiew Nowy – ul. Graniczna – Pl. Piłsudskiego
8. MIEJSCE ZBIÓRKI: Kutno, Pl. Piłsudskiego (przy fontannie)
9. MIEJSCE ZAKOŃCZENIA: Kutno, Pl. Piłsudskiego (przy fontannie)
10. ILOŚĆ KM: 12 km (całość – obie strony; ok. 6 km w jedną stronę)
11. KOSZTY UCZESTNICTWA: 0 zł, udział w rajdzie jest darmowy, ubezpieczenie we własnym zakresie
12. ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: do maksymalnej grupy 30 osób (jedna kolumna maks. 15 osobowa)
13. WYMAGANIA WOBEC UCZESTNIKÓW: zapoznanie się z Regulaminem i pisemna akceptacja wszystkich punktów niniejszego regulaminu oraz akceptacja i podpisanie innych niezbędnych oświadczeń (podpisania się na liście startowej jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu); sprawny technicznie rower spełniający wymogi przepisów ruchu drogowego i innych; odzież dostosowana do warunków atmosferycznych; bezpieczna jazda zgodna z przepisami o ruchu drogowym; wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora (Kutnowski Klub Turystyczny) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883) oraz wyrażenie zgody wykorzystanie wizerunku do celów marketingowych i statystycznych; poruszania się w kolumnie rowerzystów, dostosowanie się do poleceń prowadzących i nie odłączanie się od grupy (opuszczenie kolumny lub odłączenie się od rajdu równa się z automatycznym usunięciem z rajdu)
14. ZAPEWNIENIA ORGANIZATORÓW: obecność licencjonowanego przewodnika na trasie; sprawdzona trasa przez doświadczonych turystów; pamiątkowy certyfikat uczestnictwa (na koniec sezonu); zdjęcia i relacja z wycieczki w formie elektronicznej; miła, turystyczna atmosfera; potwierdzenie udziału w imprezie turystycznej (pkt, odznaki itp.)
15. UWAGI KOŃCOWE: impreza otwarta; Rajd odbędzie się bez względu na pogodę; udział w Rajdzie jest dobrowolny, na własne życzenie, koszt i na własną pełną odpowiedzialność; organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez uczestników Rajdu i przez nich spowodowane; uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie; organizator zastrzega sobie prawo zmiany każdego punktu regulaminu bez zgody uczestników, jak również, w sprawach spornych, jego ostatecznego interpretowania; trasa bardzo łatwa, głównie asfaltowa (za wyjątkiem krótkiego odcinka po lesie w Raciborowie), tempo wolne (10-12 km/h).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE