Reklama

"Róża w przestrzeni miasta i w ogrodzie"

Opublikowano:
Autor:

"Róża w przestrzeni miasta i w ogrodzie" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jednym z elementów towarzyszących tegorocznemu Świętu Róży będzie Konferencja Różana, która odbędzie się 10 września, na sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury.Do udziału w Konferencji „Róża w przestrzeni miasta i w ogrodzie” KDK zaprasza wszystkich różanych miłośników oraz osoby zainteresowane uprawą i pielęgnacją róż ogrodowych. Wystarczy do dnia 29 sierpnia wypełnić i złożyć formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.swietorozy.pl, w zakładce „Konferencja Różana” oraz w sekretariacie Kutnowskiego Domu Kultury. Przypomnijmy, że podobne wydarzenie odbywa się już po raz drugi – w trakcie zeszłorocznego Święta Róży konferencja o podobnym charakterze, poświęcona różanej współpracy krajowej i międzynarodowej, odbyła się po raz pierwszy, ciesząc się dużym zainteresowaniem.

W ramach tegorocznej Konferencji odbędą się między innymi spotkania z architektami krajobrazu, producentami róż ogrodowych, specjalistami do spraw miejskiej zieleni, a także plenerowy pokaz mistrzów florystyki. Dlatego jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć jak pielęgnować róże ogrodowe, jak wygląda roślinny projekt zagospodarowania kutnowskiej doliny rzeki Ochni, albo jak małe francuskie miasto Chedigny odniosło „zielony” sukces na skalę europejską, koniecznie weźcie udział w tegorocznej Konferencji Różanej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny ale liczba miejsc jest ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE