Reklama

Rozbudowa kompleksu wojskowego w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Rozbudowa kompleksu wojskowego w Kutnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj, 24 czerwca w Rejonowym Zarządzie Infrastruktury w Bydgoszczy miało miejsce oficjalne podpisanie umowy na realizację nowoczesnego kompleksu wojskowego w Kutnie. Realizacja opiewa na 98 mln złotych. W podpisaniu uczestniczyli: Szef Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Bydgoszczy – płk mgr Krzysztof Szychulski, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana - Alojzy Szczupak oraz Jarosław Szczupak.

Spółka zajmie się kompleksowym wykonaniem obiektu, wybuduje: halę magazynową w konstrukcji żelbetowej monolitycznej i stalowej, zaplecze biurowo-noclegowe, pomieszczenia do konserwacji sprzętu specjalnego oraz drogi i chodniki. ALSTAL będzie prowadził także prace elektryczne i sanitarne, wyposaży pomieszczenia w potrzebne sprzęty, zadba również o urządzenia do transportu wewnętrznego.

Zamawiającym jest Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy. Roboty budowlane będą polegały na budowie wielkopowierzchniowego magazynu wojskowego położonego na terenie kompleksu w Kutnie.

Inowrocławska firma na wykonanie wszystkich prac ma 24 miesiące, obiekty powinny zostać oddane do użytku najpóźniej do 30 października 2015 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE