Reklama

Reklama

Rozpoczęły się szczepienia kutnowskich nauczycieli. Ilu wyraziło chęć?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/pixabay

Rozpoczęły się szczepienia kutnowskich nauczycieli. Ilu wyraziło chęć? - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe/pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Blisko 70 procent pedagogów uczących w klasach I-III w kutnowskich szkołach podstawowych zdecydowało się na przyjęcie szczepionki przeciwko COVID-19. Najwięcej, bo prawie 83 procent zadeklarowanych nauczycieli, było w Szkole Podstawowej nr 1.

Reklama

Nieco mniejszy odsetek wychowawców z przedszkoli zgłosił chęć do szczepienia. We wszystkich placówkach średnia wyniosła około 52 %. Natomiast w Żłobku Miejskim na 11 pracujących wychowawców, chęć zaszczepienia wyraziło 45% uprawnionych do przyjęcia szczepionki.

Łącznie spośród uprawnionych 331 pracowników oświaty, którzy pracują teraz stacjonarnie, chęć zaszczepienia się wyraziło 199 osób, co daje średnią nieco ponad 60 %. To jednak nie koniec, bo ci pracownicy oświaty, którzy spóźnili się z deklaracją, na przykład z powodu urlopu bądź zwolnienia chorobowego, mają czas do czwartku (18.02) na rejestrację. Od poniedziałku (15.02) rejestrować na szczepienia przeciwko COVID-19 mogą się też nauczyciele, którzy pracują zdalnie, czyli pedagodzy uczący klasy IV-VIII.

Pierwsi nauczyciele pracujący stacjonarnie już przyjęli pierwszą dawkę szczepionki. Szczepienie drugą dawką ma się odbyć pod koniec kwietnia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy