Reklama

Rusza V edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą składać swoje projekty

Opublikowano:
Autor:

Rusza V edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą składać swoje projekty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Budżet Obywatelski rusza po raz piąty i z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Również i w tym roku mieszkańcy miasta róż mogą składać swoje projekty.

Kutnianie propozycje własnych projektów będą mogli przedstawić do 16 kwietnia 20181 roku. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej (zachęcamy do zalogowania się na platformie) lub w wersji tradycyjnej, wypełniając papierowy formularz i składając go w kancelarii Urzędu Miasta.

Do każdego wniosku należy dołączyć listę poparcia 30 mieszkańców Kutna. W przypadku składania wniosku przez osobę małoletnią (czyli taką, która nie ma ukończonych 18 lat) konieczne jest dołączenie zgody opiekuna prawnego.

Tak jak w ubiegłorocznej edycji do dyspozycji mieszkańców jest 1 mln zł - 800 tys. zł przeznaczonych zostaje na "duże" projekty, a 200 tys. zł - na "małe" projekty. Maksymalna wartość dużego projektu to 100 tys. zł, a małego - 25 tys. zł. Na podstronie MAPA REALIZACJI można zobaczyć jakie projekty i w których częściach miasta zostały już zrealizowane.

- W marcu i kwietniu zapraszamy mieszkańców do skonsultowania swoich projektów w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim z urzędnikami Urzędu Miasta Kutno. W marcu zapraszamy w każdą środę (7, 14, 21, 28), a w kwietniu - w poniedziałki i środy (4, 9, 11 i 16) do pokoju 410 w Urzędzie Miasta Kutno. Dyżury odbędą się w godzinach 15:30-18:00. 5 kwietnia zaś zapraszamy do czytelni w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej na Maraton Pisania Projektów - czytamy na stronie Urzędu Miasta Kutno.

Wszelkich informacji udziela koordynatorka Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego, Paulina Matysiak (partycypacja@um.kutno.pl, 24 253 12 51, +48 535 249 787)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE