Reklama

Reklama

Ruszył Jarmark Świąteczny!

Opublikowano: pt, 14 gru 2018 13:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Drewniane budki dosłownie uginają się od towaru, jakim zasypali nas pod koniec roku kupcy. Najróżniejsze tradycyjne wyroby, alkohole, regionalne przysmaki z dalekich stron, to tylko niektóre z nich. Czuć święta w powietrzu!

Reklama

Tradycyjnie już na jarmarku możemy znaleźć góralskie oscypki prosto z Zakopanego i różnego rodzaju sery, szynki i kiełbasy naturalnie wędzone i wytwarzane według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, pajdę chleba ze smalcem i swojskim kiszonym ogórkiem, a do tego wszystkiego dobrze już wszystkim znana warzonka i grzane wino, które wydają się być idealnym "rozgrzewaczem" na zimową aurę.

Oprócz tego znajdziemy także pieczone ziemniaki, miody, srebrną biżuterię, słodkie kołacze czy okazyjne kolorowe poduszki, a także zabawki, ozdoby świąteczne i mnóstwo innych wyrobów.

Dodatkowymi atrakcjami są: mini lunapark dla dzieci, a także szopka, w której w sobotę i niedzielę zamieszkają żywe zwierzęta. Jarmark Świąteczny będzie funkcjonował przez cały weekend w godzinach od 10:00 do 20:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (27)
  • 3 lata temu | ocena +1 / -1

    antywirus

    A głupeczki kupują ten podrobiony badziew w cenie x5....

  • 3 lata temu | ocena +8 / -8

    Ania

    I znów są tacy co im się nie podoba!!!! O zgrozo !!!!! Siedźcie w domu i tyle w temacie. Wesołych Świąt!

  • 3 lata temu | ocena +4 / -4

    Igor

    Burza wypier.. z tymi straganami ile można ,co jakaś impreza to ten wsiowy odpust urządzasz

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

    Borys

    Na YouTube jest film jak kobieta sprzedawała żurawinę z marketu jako regionalną

    • 3 lata temu | ocena +0 / -0

      ffgghh

      aleś Ameryke odkrył

  • 3 lata temu | ocena +2 / -2

    676

    Jezus jaka brzydka ta bombka dmuchana...!!!!

  • 3 lata temu | ocena +2 / -2

    Róża

    Święto Róży tylko że w grudniu

  • 3 lata temu | ocena +15 / -15

    Jarek

    Z tymi cenami to ich po****ło

    • 3 lata temu | ocena +2 / -2

      tarara

      co sie dziwisz jak za budę za 3 dni wołają tyle kasy co zarabia normalny człowiek przez miesiąc :D

    • 3 lata temu | ocena +4 / -4

      A.

      Zawsze możesz iść do biedry i kupić kiełbachę która ma dłuższy skład niż Pan Tadeusz stron. Ale dzięki temu kupisz kiełbę za 9.99 zł/kg niż za 29.99 czując dumę bycia Januszem Promocji i kupowania taniego g*wna ;-) Tylko weź pod uwagę że skup żywca wynosi średnio 12 zł za kg. A jeszcze zarobek producenta i sklepu. O kosztach produkcji i transportu nie wspominając. Ojj, ile tam musi być dodatków.

      • 3 lata temu | ocena +4 / -4

        Tomek

        Skup żywca to dziś 3,50 i raczej spada więc chyba ktoś tutaj nie ma orientacji

      • 3 lata temu | ocena +6 / -6

        cz

        Możesz napisać gdzie i jaki żywiec skupują po 12zł/kg?

      • 3 lata temu | ocena +15 / -15

        Zorientowany

        A są tacy, co kupują najgorszy chłam w marketach i sprzedają kutnianom na jarmarku 3x drożej - nie tylko o kiełbasie tu mowa, więc dajcie się dalej robić w bambuko, myśląc, że jak drogie to lepsze niż w biedrze czy innej sieciówce.

  • 3 lata temu | ocena +10 / -10

    o

    Co roku to samo co na święcie róży , na poprzednich jarmarkach, chleb niekoniecznie pierwszej świerzości, kiełbasa obmacana przez wszystkich i oscypek który nie ma nic współnego z oscypkiem bo w 80% a nawet 100 % ma krowie mleko. Popatrzcie jak wyglądają jarmarki w Poznaniu, Wrocławiu ... tu to budy poprostu.

    • 3 lata temu | ocena +8 / -8

      A.

      Ale masz porównanie. To tak jakby porównać częstotliwość kursowania autobusów w Warszawie względem Kutna. Im większe miasto, tym większe możliwości na organizację i opłacalność takiej imprezy jak Jarmark Świąteczny. Kilka lat temu coś takiego w Kutnie w ogóle nie istniało. Teraz kilka budek z REGIONALNYMI produktami i nadal źle.

      • 3 lata temu | ocena +7 / -7

        A.

        Dodatkowo trzeba pamiętać że produkt jakim jest Oscypek ma już regulacje Unijne jako produkt regionalny i aby móc sprzedawać produkt pod taką nazwą trzeba je spełniać. Skoro uważasz że sprzedawca ma Serki Góralskie w postaci produktu z mleka krowiego a nie owczego, i sprzedaje je pod szyldem Oscypka wystarczy ten fakt zgłosić. Uwierz mi że nikt nie będzie ryzykował kilku tysięcy kary za obrót złym produktem wprowadzając klientów w błąd dla zarobku kilkuset złotych.

    • 3 lata temu | ocena +2 / -2

      Kk

      Świeży piszemy przez "ż" na gwiazdkę słownik ortograficzny ????????

      • 3 lata temu | ocena +2 / -2

        Wu

        A może zastosujesz trochę interpunkcji?

  • 3 lata temu | ocena +6 / -6

    Zbychu

    Ogłupieli 60zl za wódkę

    • 3 lata temu | ocena +1 / -1

      A.

      Pamiętaj że cena jest zależna od podatków głównie. Producenci regionalni zamiast być wspierani przez Rząd są traktowani jak złodzieje przez co dowalane są takie podatki że cho cho. Za to koncerny masowe, głównie z kapitałem zagranicznym są dla nich cacy i mają wiele ulg byle by tylko nie wycofać produkcji z naszego kraju. Napij się 0.5 wódki ze sklepu za 18 zł, a tej za 50-60 zł i porównaj efekty. Dodatkowo zapoznaj się z tym w jaki sposób wódka "masówka" jest produkowana.

      • 3 lata temu | ocena +5 / -5

        A.

        Najlepiej zgrywać typowego Janusza Promocji. Może być najgorszej produkcji, z najgorszych produktów wykonane byle by było za grosze. Ba, najlepiej aby za friko dawali lub nawet dopłacali. Zawsze taniej Ci wyjdzie kupić dyktę i chleb ;-)

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    czytelnik

    Chyba jest w ,, Olewniku''

    • 3 lata temu | ocena +4 / -4

      Antosia

      Dzięki, ale już miałam okazję spróbować ich zakwasu na żurek za 7 czy 8 zł. Porównywalny jak ten z plastiku za 1.99 zł z marketu lub nawet koncentratu.

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    Antosia

    Orientuje się ktoś czy otrzymam tam naturalny zakwas buraczany?

    • 3 lata temu | ocena +6 / -6

      Robek

      Zrób sama, pokrojone cienko i drobno np, 1kg buraków / na targu 1,5 zł. zalej w garnku ciepłą osoloną wodą tak jak do kwaszenia ogórków żeby dobrze przykryć buraki, na to wszystko położyć suszone skórki lub kromki razowego chleba/ najlepszy z PSS/, położyć na wierzchu płaski talerzyk żeby chleb i buraki były zanurzone. Przykryć pokrywką , postawić w ciepłym miejscu i po tygodniu zakwas gotowy jak kwaśniejszy to dłużej. Należy zebrać z wierzchu chleb, wycedzić zakwas spasteryzować, wlać do butelek i samo się zrobiło, najlepiej i najtaniej acha jeszcze przyprawy według uznania!

      • 3 lata temu | ocena +1 / -1

        ula

        A na straganach są produkty z Ziemi Świętej, czy ziemi polskiej, bo ceny jak z Jerozolimy!!!