Reklama

Ruszył sezon motocyklowy. Są pierwsze wypadki

Opublikowano:
Autor:

Ruszył sezon motocyklowy. Są pierwsze wypadki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwszy powiew wiosny wystarczył, aby na kutnowskie drogi wyruszyli miłośnicy dwóch kółek. Sezon motocyklowy można uznać zatem za otwarty. Zebrał jednak już swoje żniwo...

Do tej pory mundurowi w Wydziału Ruchu Drogowego w Kutnie odnotowali już kilka zdarzeń z udziałem jednośladów. Zarówno motocykliści jak i motorowerzyści byli uczestnikami poszczególnych kolizji i wypadków. Osób rannych póki co nie było wiele.

- Na chwilę obecną odnotowaliśmy 1 kolizję z udziałem motocyklisty, 3 kolizje z udziałem motorowerzysty oraz 1 wypadek drogowy z udziałem motorowerzysty. W wypadku tym jedna osoba została ranna - informuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

Jak wiadomo motocykliści zwolennikami powolnej jazdy nie są, przez co nie raz zdarza się dozwoloną prędkość przekroczyć... W związku ze wzmożonym ruchem jednośladów na drogach powiatu zwiększa się zagrożenie związane z brawurą. Policjanci pełniący służbę na drodze zatem zwracają szczególną uwagę na osoby poruszające się jednośladami.

- Sezon się dopiero rozpoczął, w związku z czym działania skierowane na osoby kierujące jednośladami będą prowadzone systematycznie - dodaje rzecznik kutnowskiej policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE