Reklama

Ruszyła kolejna edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego

Opublikowano:
Autor:

Ruszyła kolejna edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do dyspozycji kutnian tradycyjnie już jest 1 mln złotych. To realna szansa na realizację własnych pomysłów na zmianę wizerunku otoczenia i wkład własny w wizerunek Kutna. Wiecie już na co przeznaczyć pieniądze?

Mieszkańcy Kutna mają możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu miasta. Pomysłodawcy mają jeszcze 1,5 miesiąca na zgłaszanie projektów. W procesie budżetu obywatelskiego może uczestniczyć każdy mieszkaniec miasta Kutno.

Jak włączyć się w Budżet Obywatelski?

Możesz zgłosić własny projekt KLIK lub zagłosować na najlepsze Twoim zdaniem projekty KLIK.

W pierwszej edycji w 2014 roku do głosowania przystąpiło 5 tysięcy mieszkańców, złożono 60 projektów, z których 24 zostało poddanych pod głosowanie. Uznaliśmy to za wynik zadowalający, biorąc pod uwagę krótki czas składania wniosków oraz całej organizacji projektu - informował naczelnik - W drugiej edycji zagłosowało prawie 15 tys. mieszkańców, to duży sukces. - mówił Michał Adamski, naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Kutno przybliżając przebieg dotychczasowych edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Jaki wynik będzie miała tegoroczna edycja projektu? Czas pokaże. Gorąco zachęcamy do udziału.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE