Reklama

Ruszyła trzecia edycja KBO

Opublikowano:
Autor:

Ruszyła trzecia edycja KBO - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z dniem 1 maja ruszyła trzecia edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Przez najbliższe dwa miesiące, do 30 czerwca, można składać propozycje projektów do realizacji.Z zasadami i trybem realizacji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego można zapoznać się w zarządzeniu nr 16/16 Prezydenta Miasta Kutno.Przypomnijmy najważniejsze zmiany jakie pojawią się w tegorocznej edycji:*Składać projekty oraz brać udział w głosowaniu mogą osoby, które ukończyły 13 lat.*Co najmniej 50% środków przeznacza się wyłącznie na projekty niezwiązane bezpośrednio z instytucjami.*Pulę pieniędzy podzielono na małe i duże projekty. Małe projekty, to te do 25 tys. zł (pula: 200 tys. zł), a duże to te do 100 tys. zł (pula: 800 tys. zł).

Nie można zgłaszać projektów związanych z instytucjami, które były beneficjentami w ubiegłorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Pojawiła się zmiana w formularzu projektu: od tego roku może być dwóch autorów projektu.

Od przyszłego tygodnia ruszamy z dyżurami urzędników, którzy będą pomagać przy pisaniu wniosku – podpowiedzą jeśli chodzi o koszty, sprawdzą do kogo należy teren itd. Harmonogram dyżurów pojawi się na stronie w przyszłym tygodniu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego i aktywnego włączenia się w zmianę swojego miejsca zamieszkania, otoczenia i przestrzeni!

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: partycypacja@um.kutno.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE