Reklama

Reklama

Rząd oczekuje izolacji społecznej. To ma być cena za poluźnienie obostrzeń

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Rząd oczekuje izolacji społecznej. To ma być cena za poluźnienie obostrzeń - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O przejście na pracę zdalną i izolację społeczną apeluje rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz. Jak podkreślił, najbliższy okres będzie trudny dla wszystkich Polaków, a na rezultaty wprowadzonych obostrzeń będzie trzeba jeszcze poczekać.

Reklama

- Przed nami jeszcze naprawdę dość trudne dni i tygodnie. Wprowadzone w sobotę obostrzenia nie liczmy, że one przynoszą i przyniosą rezultat w ciągu 3-4 dni. Jak widzimy po Warmii i Mazurach, czas na to, żeby obostrzenia mogły wpłynąć na wyhamowanie epidemii, to jest mniej więcej 2 tygodnie" – powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Warszawie Wojciech Andrusiewicz.

Rzecznik prasowy ministerstwa dodał, że jest to okres naszej pełnej odpowiedzialności.

- To są 2 tygodnie, w których, o co naprawdę apeluje minister z premierem, wszyscy powinniśmy przejść na pracę zdalną. Jeżeli firmy mają możliwości, by wprowadzić prace zdalną u siebie, to tak, jak to było na wiosnę ubiegłego roku – ta praca zdalna powinna być jak najszybciej wprowadzona" – zaapelował Andrusiewicz.

Pokreślił również, że jeżeli chcemy jeszcze tej wiosny poczuć jakiekolwiek poluzowanie w Polsce, to najbliższe tygodnie powinniśmy spędzić w izolacji społecznej.

- Każdy z nas powinien ograniczyć jak najbardziej nasze kontakty społeczne po to, żeby nasza przyszłość rysowała się w jaśniejszych barwach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy