Reklama

Scena Zaułek w sobotę w CTMiT

Opublikowano:
Autor:

Scena Zaułek w sobotę w CTMiT - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 13 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na wieczór piosenki literackiej. Gośćmi Wojtka Gęsickiego będą: ANDRZEJ BRZESKI - bard i aktor Ci którzy twierdzą, że jest omnibusem mają trochę racji. Nigdy nie wiedział na co się zdecydować i tak mu zostało. Podobnie było z kobietami, mieszkaniem itp.Wszystko przychodziło do niego późno i choć pamięta samochód Mikrus, oranżadę sztucznie barwioną i masło kakaowe do opalania – wciąż uważa, że to co najlepsze jeszcze przed nim.

15 lat przepracował w teatrze ocierając się o resztki STS-u i początki obecnego Teatru Rampa. Grał nawet w Narodowym, dopóki ten się nie spalił. Wiele osób nie kojarzy, że facet, który zagrał m.in. Dąbka w „Złotopolskich” czy dyrektora szkoły w „Pensjonacie pod Różą” napisał kultowe „Znowu jestem sama” dla Edyty Geppert, czy „Za pierwszą chmurą”, piosenkę, która zamyka ostatnią płytę Maryli Rodowicz - „Jest cudnie”. Przez 10 lat współpracował z radiową Trójką (BAR, Powtórka z rozrywki) gdzie napisał ok. 500 piosenek a także monologów i mini-słuchowisk.

JACEK GUTRY - tworzy literacką piosenkę publicystyczną, dla której inspiracją jest aktualna rzeczywistość. Poważne tematy ubiera w satyryczno-ironiczne formy. Lubi bawić się słowem wykorzystując wieloznaczność sformułowań i podobieństwo brzmień. Tworzy zaskakujące pointy,co jest prawdziwą rzadkością wśród młodych autorów.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie KDK, CTMiT oraz ONLINE.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE