Reklama

Serenda mówi DOŚĆ SLD. „Nie zgadzam się na koalicję z PO”

Opublikowano:
Autor:

Serenda mówi DOŚĆ SLD. „Nie zgadzam się na koalicję z PO” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bartosz Serenda rezygnuje ze swojego członkostwa w Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Nie od dziś wiadomo, że polityk ma zastrzeżenia do działań partii, o czym informowaliśmy chociażby W TYM MIEJSCU. Przed chwilą na naszą redakcyjną pocztę przyszło oświadczenie radnego Rady Powiatu.

Oświadczenie

Omal nie spadłem z krzesła, gdy dziś na portalu wp.pl zobaczyłem cytat z Czarzastego „Widzę SLD w koalicji wszyscy przeciw PiS. Uznaję Grzegorza Schetynę za lidera opozycji w Polsce - stwierdził Włodzimierz Czarzasty (SLD)” (źródło: wp.pl sonda).

Miarka się przebrała! W tamtym roku właśnie na znak protestu przeciw takiej polityce „proPO” rzuciłem wszystkimi funkcjami w SLD. Teraz ostatecznie odchodzę, bo podzielam pogląd Piotrka Ikonowicza: jak może lewica współpracować z PO i Nowoczesną? Odchodzę, gdy SLD ma 10-12% poparcia, bo robię to dla zasady.

Jest to sprawa krajowa i wojewódzka, nic do tego nie ma lokalne SLD – znajomych i przyjaciół z SLD powiatu kutnowskiego cenię i szanuję. Przykro mi, bo zostawiam kawał swojego życia. Przepraszam Was!

SLD, w mojej opinii, staje się drugim Ruchem Palikota/Twoim Ruchem – liberalne obyczajowo, a socjalnie pewnie przy władzy niewiele różniłoby się od PO. To nie lewica. Proszę mnie nie łączyć z takim SLD: nie reprezentuję już SLD w żaden sposób. Nie wstępuję też do żadnej innej partii – pozostaję bezpartyjny i niezależny.

DOŚĆ!

Bartosz Wojciech Serenda,
niezależny (i niepoprawny) socjalista

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE