Reklama

Reklama

Seria policyjnych zatrzymań w powiecie kutnowskim. Wśród zatrzymanych aż troje nastolatków

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Seria policyjnych zatrzymań w powiecie kutnowskim. Wśród zatrzymanych aż troje nastolatków - Zdjęcie główne

Seria policyjnych zatrzymań w majówkę w powiecie kutnowskim | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas kilku interwencji w trakcie majowego weekendu funkcjonariusze kutnowskiej policji zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli ponad 8 gramów marihuany oraz amfetaminę. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

Reklama

W nocy 28 kwietnia w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Krośniewicach wpadł 17-letni mieszkaniec gminy. W trakcie podjętej interwencji młody mężczyzna posiadał przy sobie susz roślinny, który po badaniu testerem narkotykowym dał wynik pozytywny w kierunku marihuany. Teraz o dalszym losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Nie trzeba było długo czekać na kolejnego sprawcę przestępstwa narkotykowego. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krośniewicach ponownie wykazali się czujnością i w sobotni wieczór 30 kwietnia zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu włocławskiego, który posiadał przy sobie nie tylko porcję ponad 2 gramów marihuany, ale także amfetaminę. W tym samym czasie policjanci z ogniwa patrolowo-interweniującego kutnowskiej komendy w trakcie interwencji ujawnili przy 42-letnim mieszkańcu Kutna susz roślinny. Podczas czynności wstępne badania potwierdziły, że ujawniony środek to marihuana.

- 1 maja w trakcie podjętej interwencji na terenie naszego miasta mundurowi kutnowskiej komendy ujawnili u trzech mężczyzn z powiatu kutnowskiego w wieku 16, 18 i 23 lata, środki odurzające. W tym przypadku również wstępne badania testerem narkotykowym potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana o łącznej ilości ponad 2,5 gramów. 16-latek jak i jego pełnoletni koledzy usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Teraz wszyscy trzej mężczyźni ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem - informuje sierż. szt. Daria Fraszczyk. 

Info: KPP Kutno

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy