Siatkarze "Staszica" mistrzami powiatu

Siatkarze "Staszica" mistrzami powiatu - Zdjęcie główne

WydarzeniaMęska reprezentacja "Staszica" została wczoraj mistrzem powiatu w siatkówce. Zawodnicy ZS nr 1 w półfinale wygrali z "Kasprowiczem" 3:1, a następnie w finale pokonali ZS w Żychlinie 2:0 i I LO w Kutnie 2:1.

Końcowa klasyfikacja: I miejsce - "Staszic", II miejsce - Żychlin, III miejsce - "Dąbrowszczak". W turnieju nie wzięła udziału drużyna z ZS nr 4 Kutno-Azory, mimo wcześniejszego zgłoszenia.

Skład "Staszica": Maciej Kubiak, Tomasz Kubiak, Krzysztof Żydowo, Łukasz Jeziorski, Dawid Kowalewski, Michał Wożniak, Marcin Topolski, Damian Grzegorzewski, Grzegorz Bentryn, Rafał Włodarczyk, Arkadiusz Włodarczyk, Artur Jaskólski. Trener Sławomir Podemski.

"Staszic" - I LO im J.H.Dąbrowskiego 2:1

Drużyna "Staszica" będzie reprezentować powiat kutnowski w zawodach rejonowych, które odbędą się 26 marca br. w Rawie Mazowieckiej.