Reklama

Sienkiewicza wciąż nieprzejezdna. Kiedy skończą się problemy?

Opublikowano:
Autor:

Sienkiewicza wciąż nieprzejezdna. Kiedy skończą się problemy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od niespełna miesiąca ulica Sienkiewicza jest nieprzejezdna. Jest to spowodowane pracami, które prowadzi Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kutnie przy skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Sienkiewicza. Sprawia to wiele problemów mieszkańcom. Mamy jednak dobre informacje - wiemy kiedy skończy się ich udręka, a ruch zostanie przywrócony.

- Dziś w godzinach popołudniowych zostanie przywrócony ruch na ulicy Sienkiewicza. Zakończyliśmy już prace w pasie drogowym, prace porządkowe nadal będą trwać poza nim - informuje Paweł Kierzkowski, dyrektor ds. technicznych PWiK w Kutnie.

Przypomnijmy, że prace były wykonywane na głębokości 5 metrów, co jest niezwykle pracochłonne i trudne, a wysoki poziom wód gruntowych w normalnych warunkach uniemożliwiłby takie prace. Z tego powodu na czas robót zainstalowane zostały tam 3 studnie depresyjne, które obniżały poziom wody gruntowej i osuszały teren.

Po wykonaniu prac związanych z wymianą odcinka kanału sanitarnego wraz ze studnią i przywróceniu ruchu na ul. Sienkiewicza będą trwały jeszcze prace odtworzeniowe nawierzchni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE