Reklama

Reklama

"Śmiało studenci na wykłady spieszcie się!", czyli inauguracja roku akademickiego UTW

Opublikowano: śr, 14 paź 2015 14:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kutnie uroczyście rozpoczęli dziś nowy rok akademicki 2015/2016. Swoją obecnością zaszczycili studentów prezydent Kutna Zbigniew Burzyński, prezydent Zbigniew Wdowiak, starosta Krzysztof Debich oraz jego rzecznik prasowy Jacek Saramonowicz.

Reklama

"Dobry nauczyciel jest jak aforysta. Nie poniża, nie krzyczy, a zapraszając do refleksji nad światem nie traci poczucia realizmu i optymizmu " - tymi słowy powitała zebranych gości, przewodnicząca zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kutnie, Maria Wierzbicka.

- To są słowa, które kieruję do wszystkich nauczycieli, w tym do nas wszystkich, bo my ze względu na swój wiek, pośrednio też jesteśmy nauczycielami pokoleń młodszych - mówiła M. Wierzbicka po powitaniu gości i zgromadzonych słuchaczy.

Tuż po powitaniu, drugim punktem programu uroczystości był wykład "Zadbaj o zdrowie, byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy". Wykład przedstawiły panie Anna Pawlak-Zawadzka oraz Lidia Gołębicka. Poruszanymi przez nie tematami były między innymi naturalne sposoby utraty wagi, zmiana stylu życia i zdrowe nawyki.

Następnie słuchacze zapoznali się z planem organizacji roku akademickiego 2015/2016.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)