Reklama

Reklama

Sobota w "Dziewiątce"

Opublikowano: pon, 2 mar 2015 08:34
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 28 lutego odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie Dzień Otwarty. Gości powitała dyrektor Krystyna Błaszczyk. Zapoznała z ofertą dydaktyczno-wychowawczą szkoły, przedstawiła Szkolny program wspierania rozwoju dziecka młodszego na I-szym etapie edukacyjnym i podała zasady rekrutacji uczniów do klas pierwszych.- Nasza szkoła, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców dzieci najmłodszych, przedstawiła swoją propozycję edukacyjną. Goście mogli odbyć wirtualną podróż, w trakcie której poznali kutnowską „Dziewiątkę”, jej codzienne życie, sukcesy, osiągnięcia uczniów oraz pracę pedagogów. Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej oprowadziły maluchy wraz z rodzicami po szkole. Dzieci poznały sale lekcyjne, w których będą w niedalekiej przyszłości się uczyły - mówi Krystyna Błaszczyk.

Reklama

Zwiedzający wzięli również udział w zajęciach interaktywnych z zastosowaniem najnowszej techniki multimedialnej. Starsi uczniowie przygotowali dla swoich młodszych kolegów dwa przedstawienia: „Serwus panie Julianie” i „Historię Misia o Małym Rozumku”. Na zakończenie wizyty w szkole Rodzice mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z dyrekcją szkoły i nauczycielami oraz usłyszeć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

- Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Mamy nadzieję, że daliśmy się poznać jako szkoła przyjazna dziecku, gdzie mali uczniowie szybko odnajdą się tu w nowym roku szkolnym - dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)