Reklama

SP im. Św. St. Kostki laureatem konkursu pn.”Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach.”

Opublikowano:
Autor:

SP im. Św. St. Kostki laureatem konkursu pn.”Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach.” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Kutnie została laureatem konkursu pn. ”Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach.” W szkole będzie realizowany projekt polegający na realizacji programu edukacji ekologicznej – „Człowiek na eko tropach.” Projekt ten koordynują Edyta Kaba i Dominika Wielgosz.

Całość projektu opiewa na kwotę 19.787,00 zł i jest dofinansowana jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Realizacja projektu już się rozpoczęła i polega na modernizacji i wyposażeniu istniejącej pracowni. Była sala lekcyjna do zajęć przyrody przekształca się w nowoczesną, prawdziwą ekopracownię . Poza tym pracownia wzbogaci się o wspaniałe urządzenia i pomoce dydaktyczne do zajęć przyrody, w tym: różnorodne zestawy do przeprowadzania badań, doświadczeń, eksperymentów, programy multimedialne, mikroskopy, lotnetki, atlasy, plansze i wiele innych ciekawych pomocy. Nowoczesny sprzęt i różnorodne pomoce dydaktyczne uatrakcyjnią lekcje i pobudzą uczniów do twórczego myślenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE