Reklama

Spaceruj z kijkami w Kutnie!

Opublikowano:
Autor:

Spaceruj z kijkami w Kutnie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 23. lipca, w sobotę, w Kutnie będzie można odbyć spacer nordic walking. Przechadzka odbędzie się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Miejscem spaceru będzie Park im. Wiosny Ludów. Start zaplanowano na godzinę 15 w okolicach wejścia do Muzeum Bitwy nad Bzurą.Instruktorzy z Edukacyjnego Centrum Integracji Międzypokoleniowej HIPOKAMP w Łodzi zaznajomią najpierw uczestników między innymi z teoretycznymi aspektami Nordic Walkingu w zakresie prawidłowego używania kijów, ich doboru, technik prawidłowego chodzenia i korzyści wynikających z aktywności fizycznej.

Część praktyczna rozpocznie się rozgrzewką przygotowującą uczestników do podjęcia aktywności, następnie uczestnicy zapoznają się z technikami podstawowymi chodzenia z kijami. Wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w profesjonalne kije do Nordic Walking. Następnie odbędzie spacer. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie także ratownik medyczny.

Zapisywać się można na stronie http://inessport.pl w zakładce „Strefa zawodnika” – Zgłoszenia, a także telefonicznie pod numerem 601 25 43 71 i hipokamp@onet.eu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE