Reklama

Spektakl "Smerfy w przedszkolu" - KDK

Opublikowano:
Autor:

Spektakl "Smerfy w przedszkolu" - KDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

15 kwietnia (niedziela) o godz. 12:00 na deskach Kutnowskiego Domu Kultury odbędzie się charytatywny spektakl Teatru „Truskawkowi Rodzice” pod tytułem "Smerfy w przedszkolu”. Wejście na przedstawienie jest bezpłatne.

Wszystkie Smerfy i Smerfetki tego dnia wspierają charytatywną zbiórkę pieniędzy na rzecz Oliwii Urbańskiej, podopiecznej „Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą”. Oliwia urodziła się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi z wieloma wadami wrodzonymi. Rozpoznano u niej otwartą przepuklinę oponowo-rdzeniową odcinka lędźwiowego z porażeniem kończyn dolnych. W badaniu USG jamy brzusznej stwierdzono duży pęcherz moczowy z cechami pęcherza neurogennego. Ponadto rozpoznano prawą stopę płasko-koślawą, poszerzenie komór bocznych mózgu (tzw. wodogłowie).

Zgromadzone pieniądze pomogą w rehabilitacji oraz w zakupie sprzętu ortopedycznego i pokryciu kosztów turnusów rehabilitacyjnych. Koszt jednego turnusu to ok. 5200 zł. Dzięki rehabilitacji i ortezom na nogach, Oliwia jest w stanie poruszać się samodzielnie. Na co dzień porusza się na wózku.

Po spektaklu zaplanowane są także inne atrakcje przeznaczone specjalnie dla najmłodszych widzów. Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci, wraz z Rodzicami. Mile widziane stroje Smerfów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE