Reklama

Reklama

Spółdzielnia socjalna szuka pracowników. Wkrótce spotkanie dla chętnych

Opublikowano: 20 stycznia 2021 13:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Samorządowa Spółdzielnia Socjalna przygotowuje się do zatrudnienia pracowników. W tym celu w kutnowskim Centrum Seniora odbędzie się specjalne spotkanie. Poszukiwane do pracy będą przede wszystkim osoby, które mają problemy ze znalezieniem zatrudnienia.

Reklama

- Chodzi o  osoby niepełnosprawne i zagrożone wykluczeniem społecznym. Spółdzielnia pozwoli im  normalnie funkcjonować, znaleźć pracę, a jednocześnie  będzie miała bardzo ważne gospodarcze zadanie, ponieważ będzie ona zajmować się utrzymaniem obiektów na zrewitalizowanych terenach w centrum miasta, ale i nie tylko – wyjaśnia Zbigniew Wdowiak, Wiceprezydent Kutna.

Na najbliższy wtorek (26.01) zaplanowane jest spotkanie wszystkich chętnych do podjęcia pracy.

- Chcemy spotkać się z potencjalnymi kandydatami do pracy, którzy chcą być zatrudnieni w określonym charakterze. Przypominam, że będziemy zajmować się sprzątaniem i nadzorem nad parkingiem na Placu Wolności i terenem zrewitalizowanym – tłumaczy Dariusz Lenarczyk, Prezes Samorządowej Spółdzielni Socjalnej.

Spotkanie odbędzie się we wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00 w siedzibie Centrum Seniora przy ulicy Wyszyńskiego 11A. Chętni, którzy z przyczyn losowych nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, a są zainteresowani podjęciem pracy, proszeni są o kontakt z przedstawicielem Spółdzielni pod numerem telefonu 519 110 997.

Spółdzielnia została założona przez Miasto Kutno i Powiat Kutnowski. W grudniu odbyło się spotkanie założycielskie w tej sprawie. Od tego czasu trwało załatwianie wszelkich formalności, po czym Spółdzielnia została oficjalnie zarejestrowana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)
 • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Krawat

  a z lewej mój ulubieniec. Picasso....

 • 6 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  podatnik

  Do sprzątania szukają pracowników,a czy na inne stanowiska typu do biura było jakieś ogłoszenie? Te już są obsadzone znajomymi ? Następna instytucja ,którą za pewne będzie utrzymywać państwo z naszych podatków.

 • 6 miesięcy temu | ocena +8 / -0

  Pi

  No tak praca jako sprzatacze w tym kup od psów po chamskich włašcicielach i praca parkingowych...A prezes juz wybrany na stołek po znajomosviach u prezydenta i reszty kliki.bierzcie panow bezdomnych i im dajcie pracę by ich wyrwać z tej tragicznej sytuacji a nie oglaszacie nabory.

  • 6 miesięcy temu | ocena +3 / -0

   państwo chamostwo

   Jak to "chamskich" jak oni już w blokach od dwóch pokoleń, po wyprowadzeniu się z PGRu mieszkają?

  • 6 miesięcy temu | ocena +5 / -0

   Ewa

   Święta prawda