Reklama

Reklama

Spotkali się przyjaciele szpitala

Opublikowano: wt, 24 mar 2015 22:48
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym odbyło się spotkanie dla przyjaciół i darczyńców szpitala. Uroczystość rozpoczęto mszą świętą w intencji gości, która odbyła się w szpitalnej kaplicy. Poprowadził ją ksiądz dziekan prałat Stanisław Pisarek.Następnie goście przeszli na główny hall gdzie czekał na nich poczęstunek w formie chleba i wody.- Zaczynamy od modlitwy dla tego szpitala i chciałbym, żeby ta woda i ten chleb, które pan dyrektor przygotował były symbolem fundamentu. Tego, że chcemy, by było lepiej. Do tego będziemy dążyć - mówił starosta kutnowski, Krzysztof Debich.

Reklama

W kuluarach mówiło się o tym, że potrzebne jest lobby działające na rzecz szpitala, ponad podziałami, dla dobra pacjentów.

Spotkanie było też okazją do świątecznych życzeń.

- Życzę Państwu, aby w każdej polskiej rodzinie zagościł spokój, uśmiech i zagościło to dobro rodzinne, którym często tak naprawdę nie mamy czasu się dzielić, między mężem a żoną, między rodzicami a dziećmi, między wszystkimi bliskimi. Byśmy siadając do śniadania wielkanocnego poczuli wspólnotę domową - mówił obecny na spotkaniu poseł Tadeusz Woźniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)