Reklama

Spotkanie z Beatą Szydło już jutro. Będziemy je transmitować na żywo

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie z Beatą Szydło już jutro. Będziemy je transmitować na żywo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Beata Szydło, była premier i obecna wicepremier przyjedzie do Kutna. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi już jutro o godz. 13:30 odwiedzi nasze miasto.

Wicepremier w rządzie Mateusza Morawieckiego spotka się z mieszkańcami naszego miasta w Kutnowskim Domu Kultury w ramach serii odwiedzin w średnich i mniejszych miejscowościach, które działacze PiS nazywają „Polska jest jedna”.

Podobne spotkania odbyły się już w wielu polskich miastach. W ich trakcie poruszano tematy reformy sądownictwa, rządowych programów socjalnych (np. 500+) czy programu pomocy dla niepełnosprawnych i najbardziej potrzebujących. Działacze PiS poruszają także sprawy związane ściśle z danym miastem i jego problemami. Zazwyczaj przybyli na spotkania z politykami mają możliwość zadawania im pytań i wdawania się w dyskusję.

Wizyta Beaty Szydło w mieście róż nie ominie tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu. Będziemy jutro prowadzić transmisję na żywo, zatem zapraszamy przed ekrany smartfonów i komputerów o godz. 13:30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE