Reklama

Reklama

Spotkanie z T. Rzymkowskim i K. Bosakiem w WSGK

Opublikowano: pon, 19 paź 2015 21:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie stała się dziś miejscem spotkania zainteresowanych tematem wyborów mieszkańców Kutna z Tomaszem Piotrem Rzymkowskim, jedynką z KWW Kukiz'15 z okręgu sieradzkiego. Na spotkaniu towarzyszył mu Krzysztof Bosak.

Reklama

Oddział kutnowski Stowarzyszenia KoLiber zorganizował dziś w WSGK spotkanie z Tomaszem Rzymkowskim, który przedstawił zgromadzonym kutnianom swój program polityczny.

- Potrzebujemy ruchu obywatelskiego, który będzie dbał o wartości, który będzie organizował takie spotkania jak dzisiejsze, może niezbyt duże, ale na których możemy powiedzieć sobie kilka słów prawdy - mówił K. Bosak.

„Polska w przededniu wyborów” to temat dzisiejszego wydarzenia, które spotkało się z zainteresowaniem kilkudziesięciu osób. Zgromadzeni wysłuchali przemówień i odpowiedzi na pytania zarówno K. Bosaka jak i Tomasza Rzymkowskiego. Wśród swoich propozycji Rzymkowski zawarł między innymi: nową wersję konstytucji dopasowaną do aktualnej sytuacji w kraju, maksymalne uproszczenie prawa i redukcję biurokracji do minimum oraz poszanowanie rodziny i wszelkich tardycji z nią związanych. Spore zainteresowanie wzbudził również temat przyjęcia Rodaków ze Wschodu, zamiast przyjmowania do kraju imigrantów islamskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)