Reklama

Stacja ładowania aut elektrycznych pod Kutnem. Niebawem uruchomienie

Opublikowano:
Autor:

Stacja ładowania aut  elektrycznych pod Kutnem. Niebawem uruchomienie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od jakiegoś czasu stają się coraz bardziej popularne. Są bardziej ekologiczne w porównaniu z autami napędzanymi silnikami spalinowymi. Mowa oczywiście o samochodach elektrycznych. Ich mnożąca się liczba na drogach wiąże się z potrzebami przeprowadzenia inwestycji takich jak np. montowanie stacji ładowania takich pojazdów. Jedna z nich stanęła przed wjazdem na autostradę A1.

A za zlokalizowanie ich w tym miejscu odpowiedzialna jest firma GreenWay, czyli ogólnopolska sieć stacji szybkiego ładowania. Stacje montowane są w odległościach od 85 do 100 km od siebie. Kierowcy mogą znaleźć je w pobliżu dróg szybkiego ruchu i autostrad.

I to właśnie niedaleko wjazdu na „Jedynkę” już możemy taką stację znaleźć. Zlokalizowana jest w Sójkach (gm. Strzelce) tuż przy hotelu. Warto dodać, że jest to stacja szybkiego ładowania, co w praktyce oznacza, że auto można naładować w nawet 30 minut. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już od marca każdy właściciel elektrycznego auta będzie mógł z niej korzystać. Wówczas zostanie ona uruchomiona i oddana do użytku.

Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się w sieci GreenWay. Następnie otrzymasz kartę RFID z dostępem do Portalu Kierowcy. Umożliwi to identyfikację w sieci i sprawne korzystanie z ładowarek. Jeśli jesteś zarejestrowany wystarczy już tylko wpiąć kabel do samochodu i przyłożyć kartę do czytnika lub uruchomić ładowanie przez portal kierowcy. Rozliczenie nastąpi bezgotówkowo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE