Reklama

Reklama

Starosta wydał ważny komunikat w sprawie szpitala. Będzie rozmawiał z...

Opublikowano: 23 października 2020 10:23
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Starosta Daniel Kowalik będzie zabiegał o to, by kutnowski szpital nie został całkowicie przekształcony w szpital zakaźny. Dziś wydał specjalny komunikat w tej sprawie .

Reklama

- W związku z decyzją Wojewody Łódzkiego, aby dnia 30 października 2020 r. do odwołania, Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z.o.o. realizował świadczenie opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że będą prowadzone rozmowy z Wojewodą Łódzkim oraz Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie pozostawienia w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym Sp. z.o.o. oddziałów szpitalnych niezwiązanych ze zwalczaniem epidemii COVID-19 - pisze starosta kutnowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.