Reklama

Reklama

Starostwo ma do rozdania 50 choinek! Co zrobić, by dostać jedną z nich?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: powiat kutnowski

Starostwo ma do rozdania 50 choinek! Co zrobić, by dostać jedną z nich? - Zdjęcie główne

. | foto powiat kutnowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie organizuje konkurs dla mieszkańców. Każdy, kto weźmie udział w zabawie ma szansę wygrać jedną z 50 choinek. Wyjaśniamy, co zrobić, by stać się szczęśliwym posiadaczem jednego ze świątecznych drzewek.

Reklama

Zadanie jest proste. Wystarczy odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie: "Dlaczego to ja mam otrzymać choinkę?". Odpowiedź na powyższe pytanie należy umieśić w komentarzu pod TYM POSTEM.

50 osób, które zbierze najwięcej Lubię to/Super pod swoim komentarzem otrzyma świąteczne drzewko. Choinkę będzie można odebrać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie, przy ulicy Kościuszki 16.

Komentarze piszemy do 17.12.2020 r. do godziny 23:59.

- Informację zwycięzcom przekażemy w wiadomości prywatnej 18.12.2020 r. do godziny 15:00. Drzewka rozdajemy 21.12.2020 r. Akcję prowadzimy przy współpracy z Nadleśnictwem Kutno z siedzibą w Chrośnie. Pracownicy Starostwa Powiatowego oraz członkowie ich rodzin są wyłączeni z udziału w konkursie - informują organizatorzy. 

Wczoraj siedzibę Lasów Państwowych w Chrośnie odwiedzili pomysłodawcy konkursu - członek zarządu powiatu Tomasz Walczewski wspólnie z radną Elżbietę Milczarską.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy