Reklama

Starostwo szuka specjalisty do... stwierdzania zgonów

Opublikowano:
Autor:

Starostwo szuka specjalisty do... stwierdzania zgonów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo szuka podmiotu, który w przyszłym roku będzie odpowiadał za stwierdzanie zgonów na terenie powiatu kutnowskiego. Wczoraj opublikowano zapytanie ofertowe w tej sprawie.

Starostwo Powiatowe w Kutnie opublikowało zapytanie ofertowe dotyczące zamówienia publicznego, którego wartość nie przekracza 30 tys. euro. Jak czytamy, dokładnie chodzi o:

- Świadczenie usługi w postaci stwierdzenia zgonu i jego przyczyn oraz wystawiania karty zgonu osobom zmarłym na terenie powiatu kutnowskiego w przypadku niemożności dopełnienia tego przez lekarza leczącego chorego w ostatniej chorobie w 2019 roku.

Zleceniobiorca będzie zobowiązany stawić się w danym miejscu, by stwierdzić zgon niezwłocznie po wezwaniu od odpowiedniego organu, jednak nie później niż w ciągu 5 godzin od wezwania.

- Zleceniobiorca będzie wykonywał usługi przy użyciu własnego środka transportu, w ramach otrzymanego wynagrodzenia – czytamy w zapytaniu ofertowym.

Każdy przypadek konieczności stwierdzenia śmierci z podaniem jej przyczyny i wystawieniem karty zgonu będzie rozliczany jednostkowo.

Termin wykonania zamówienia będzie obowiązywał od 1 stycznia do 31 grudnia 2019. Oferty mogą składać lekarze, którzy wykonują swój zawód w ramach działalności leczniczej. Więcej o tym – TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE