Reklama

Reklama

Starszy mężczyzna proponował seks 13-latce, mieli spotkać się w Kutnie. Podczas interwencji udawał niewiniątko [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dzieciak w sieci

Starszy mężczyzna proponował seks 13-latce, mieli spotkać się w Kutnie. Podczas interwencji udawał niewiniątko [WIDEO] - Zdjęcie główne

Starszy mężczyzna proponował seks 13-latce, mieli spotkać się w Kutnie. Podczas interwencji udawał niewiniątko | foto Dzieciak w sieci

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wysyłał filmy pornograficzne, zapraszał na spotkanie w Kutnie, w końcu namawiał do seksu, oferując w zamian frytki, pizzę, nowy telefon i przejażdżki konne. Wszystkie te treści 63-letni mężczyzna kierował do 13-latki. Nie wiedział jednak, że nie pisze z dziewczynką a wabikiem Fundacji Dzieciak w sieci.

Reklama

W niedzielne popołudnie członkowie fundacji zawitali pod Gostynin, gdzie mieszka 63-letni Jacek. Mężczyzna od jakiegoś czasu korespondował z 13-latką. Najpierw niewinnie, wyznawał miłość, pisał, że tęskni. Potem zapytał się, czy "popiszą na ostro". 

Dopytywał, czy dziewczynka współżyje już z chłopakiem i czy się masturbuje. W końcu zaproponował spotkanie. Gdy dziewczynka odmówiła, wyzywał ją od "małp". Mężczyzna nie poddał się i ponownie próbował nakłonić 13-latkę na spotkanie, tym razem zapraszął ją do siebie na konie. Po kolejnej odmowie, napisał, że "zobaczy jego konia, który ma 26 cm, bo na pewno swędzi ją dziurka". Przy fundacji tłumaczył się, że... chodziło o 26-letniego konia, który umiera.

"Sama tego chcesz, a udajesz zakonnicę" - pisał do dziecka. Pytał się dziewczynki, czy chce, "żeby ją bzyknął", a w przypadku odmowy nazywał ją "małą wyrafinowaną kur****ą". 

Na tym się jednak nie skończyło. Jacek znów zaproponował spotkanie, tym razem w Kutnie. Zapraszał 13-latkę na frytki w "maku", giełdę staroci, pizzę, jazdą konną oraz "numerek". W dodatku oferował jej zakup nowego telefonu. 

Fundacja Dzieciak w sieci przekazała sprawę funkcjonariuszom Komemendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Poniżej nagranie z interwencji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy