Reklama

Strażacy proszą o pomoc. ''Jesteśmy jednostką obsługującą najwięcej zdarzeń w powiecie kutnowskim''

Opublikowano:
Autor:

Strażacy proszą o pomoc. ''Jesteśmy jednostką obsługującą najwięcej zdarzeń w powiecie kutnowskim'' - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Żychlina prowadzą zbiórkę na nowy sprzęt służący do ratowania życia. Prowadzona jest internetowa zrzutka, cel to 7 tysięcy złotych.

Strażacy OSP Żychlin piszą, że podczas działań ratowniczych przy wypadku drogowym uszkodzeniu uległ ich zestaw ratowniczy.

- Deska służąca do transportu poszkodowanych nie zapewnia już bezpieczeństwa, dodatkowo torba ratownicza PSP-R1, ze względu na swój wiek, pozostawia wiele do życzenia - jest zwyczajnie wysłużona – opisują druhowie OSP Żychlin.

Dlatego jednostka potrzebuje nowego sprzętu, by móc zapewnić szybką i fachową pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach. Niestety, obecna sytuacja finansowa uniemożliwia strażakom taki zakup.

- Prosimy Państwa o pomoc, zestaw ratowniczy R1 jest sprzętem, który ratuje życie i zdrowie mieszkańców naszej gminy i powiatu, jesteśmy jednostką, która obsługuje najwięcej zdarzeń w powiecie, nasz sprzęt jest bardzo często wykorzystywany w trudnych warunkach, dodatkowo pomaga on nam szkolić młodzież i dzieci z okolicznych szkół z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa. Prosimy o pomoc, abyśmy sami mogli pomagać – apelują druhowie.

Strażacy podkreślają, że dobrej jakości sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo dla mieszkańców. Internetowa zbiórka prowadzona jest TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE