Reklama

Strażacy z powiatu będą się szkolić

Opublikowano:
Autor:

Strażacy z powiatu będą się szkolić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Teoria i praktyka - wkrótce strażacy-ochotnicy z terenu powiatu kutnowskiego, którzy w tym roku będą uczestniczyć w działaniach ratowniczych, wezmą udział w szkoleniach. Pozwolą one poszerzyć ich wiedzę.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie zaplanowała na ten rok 4 rodzaje szkoleń. W każdym z nich weźmie udział 20-30 osób. Wszystkie poprowadzone będą w formie stacjonarnej. Pierwsze szkolenie rozpocznie się 1 czerwca i potrwa stosunkowo najdłużej. Będzie to szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP realizowane etapowo. Zaplanowano je w terminie od początku czerwca do 14 lipca. Planowana liczba uczestników szkolenia to 30.

Kolejne dwa odbędą się w sierpniu: szkolenie KDR w terminie od 10 do 18 i szkolenie naczelników OSP - od 24 do 25. W obu udział ma wziąć po 20 osób. Ostatnie ze szkoleń zaplanowano na wrzesień. Rozpocznie się 14, a zakończy 21 i będzie przeznaczone dla kierowców konserwatorów sprzętu ratowniczego. Liczba uczestników również wynosi 20.

Szkolenia te pozwolą na właściwe i skuteczne przygotowanie członków OSP do realizacji zadań operacyjnych, w tym do udziału w działaniach ratowniczo – gaśniczych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE