Reklama

Reklama

Strzegocin w TVP 3 i Radio Łódź

Opublikowano: 1 grudnia 2017 23:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzień 30 listopada uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Strzegocinie spędzili w świecie radia i telewizji. Po Polskim Radio Łódź oprowadzała grupy Barbara Pawłowska. Po pokazaniu studia emisyjnego i redakcji zaprosiła dzieci do studia, gdzie za sprawą „magicznych’’ sprzętów przenieśli się w krainę radiowych czarów.

Reklama

Co jest niezbędnym elementem radiowego czarowania? Efekty dźwiękowe. Wszystkich zaskoczyła i rozbawiła kolęda w nowej aranżacji wykonana przez uczniów. Punktem kulminacyjnym był udział w audycji radiowej „na żywo”. Zza mikrofonu uczniowie pozdrowili swoich bliskich.

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Telewizji Polskiej Łódź 3. Uczniowie poznali „od kuchni" pracę redaktorów, realizatorów, pracowników obsługi technicznej. Stanęli za kamerą i zasiedli w studio nagrań. Zobaczyli jak powstają m.in. Łódzkie Wiadomości Dnia - codzienny serwis informacyjny.

W drodze powrotnej miłą niespodzianką były telefony od osób, które usłyszały i rozpoznały głosy ze Strzegocina w swoich odbiornikach. „Magia” radia zadziałała.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)