Reklama

Sukces młodej kutnianki na zawodach tanecznych

Opublikowano:
Autor:

Sukces młodej kutnianki na zawodach tanecznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W minioną sobotę w Turznie koło Torunia odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego zorganizowany przez TKS Dance&Dance Toruń. W turnieju tym brała udział uczennica Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kutnie Justyna Klepczarek wraz ze swoim tanecznym partnerem Piotrem Dobrowolskim, uczniem LO w Łodzi.

Para tańczyła tańce latynoamerykańskie w kategorii pow. 15 lat klasa taneczna C. Justyna z Piotrem uplasowali się w finałowej szóstce i ostatecznie zajęli 2 miejsce na 18 par startujących w tej kategorii.

To jednak nie jedyny sukces tej pary. Rok 2012 był dla Justyny i jej partnera równie udany. Startowali w wielu Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego. Odwiedzili między innymi Toruń, Płońsk, Skierniewice, Łódź, Halinów k/Warszawy, Warszawę zajmując kolejno 2, 3, 1, 1, 2, 3 miejsce.

Wysokie wyniki dały parze awans do wyższej klasy tanecznej. 15 grudnia 2012 na OTTT AD Astra w Warszawie decyzją sędziego głównego para otrzymała klasę taneczną B w tańcach standardowych. Justyna od 2 lat trenuje w Studio Tańca "Eskulap" w Łodzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE