Sukces młodych koszykarzy KKS PRO-BASKET Kutno

Sukces młodych koszykarzy KKS PRO-BASKET Kutno - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia W Skierniewicach Finał U-11M wojewódzkiej ligi koszykówki, w którym brały udział 4 drużyny: KKS PRO-BASKET KUTNO, KKS PRO-BASKET KUTNO II, GTK Głowno oraz AZS PWSZ Skierniewice. Drużyna KKS PRO-BASKET KUTNO w meczu o 1 miejsce spotkała się z faworyzowanym zespołem gospodarzy, którzy dominował nad naszą drużyną warunkami fizycznymi. Początek meczu był bardzo nerwowy i przez 3 minuty żadna z drużyn nie mogła zdobyć punktów.

Pierwsza przełamała się drużyna z Kutna oddając celny rzut osobisty tym samym wychodząc na prowadzenie. Później do głosu doszli faworyci ze Skierniewic, którzy zdobyli 9 punktów z rzędu ta kwarta zakończyła się wynikiem 15:9. Druga odsłona to dominacja drużyny ze Skierniewic, która zaczęła grać agresywnie w obronie i skutecznie w ataku, tę kwartę przegrywamy wysoko 25:8. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale nadal drużyna AZS nie pozwalała na zmniejszenie przewagi, te kwarty kończą się wynikiem 17:11 i 15:9, zaś mecz 72:37.

W meczu o 3 miejsce Drużyna KKS PRO-BASKET KUTNO II ,która składa się z o rok młodszych zawodników przegrała z GTK Głowno 47:17. Duże słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy przez cały sezon jeździli ze swoimi pociechami na mecze.

Jak zawsze byli najgłośniejszą grupą ,która sprawiała wrażenie jakby wszystkie spotkania bez względu na miejsce były rozgrywane przed własną publicznością. Do końca jak prawdziwy kibic dopingowali swoje pociechy do lepszej gry bez względy na wynik.

Drużynę wicemistrza województwa reprezentowali: Kacper Szymański 18, Kamil Dogadalski 6, Szybkowski Jakub 0,Frydrysiak Maksymilian 0,Robaszewski Kacper 3, Maciejewski Kacper 0,Wojtczak Jakub 2, Sierocki Michał 0,Marczak Jakub 5, Osiecki Mikołaj 1,Kowalewki Jakub 2,Adamiak Oliwier 0, Robert Wożniak 0.