Reklama

Reklama

Sukcesy sekcji wokalnej MDK w Kutnie

Opublikowano: śr, 8 lip 2015 12:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Koniec roku szkolnego był bardzo pracowity dla uczestników sekcji wokalnej z MDK w Kutnie, co zaowocowało licznymi sukcesami.1. Gdynia Open Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2015:- Uśmiechnięta Rybka – Lena Klembalska, 5 lat;- Uśmiechnięta Rybka – duet: Alicja Jaciubek, Aleksander Klembalski, 9 lat;- Wyróżnienie – zespół wokalny BUZIAKI, 13-14 lat.2. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN'2015:- Wyróżnienie – zespół wokalny CZARY MARY ( kat. do 12 lat);- Brązowy Aplauz – zespół wokalny BUZIAKI ( kat. 13-16 lat).3. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca "Magia Italiana" w Rimini (Włochy):- I miejsce w kategorii: zespół wokalny d0 12 lat – zespół wokalny CZARY MARY.

Reklama

W festiwalu we Włoszech wzięli udział wokaliści i tancerze z Polski, Bułgarii, Łotwy, Niemiec, Ukrainy, Kazachstanu. Koncerty konkursowe odbywały sie w parku rozrywki "Mirabilandia", Koncert Galowy – na scenie plenerowej na jednym z placów w nadmorskiej dzielnicy Rimini.

W festiwalu uczestniczyła ekipa TVP, a reportaż z festiwalu ukaże się w najbliższym czasie w TVP Łódź i TVP Polonia.

W lipcu zespół wokalny ABRAKADABRA weźmie udział w Międzynardowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Island of talent" w Chorwacji oraz w Międzynarodowym Festiwalu "Folkowe Inspiracje" w Łodzi.

Instruktor: Katarzyna Karolak – Rojewska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)