Reklama

Świetna forma bilardzistów z Adamowic

Opublikowano:
Autor:

Świetna forma bilardzistów z Adamowic - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bracia Piotr i Marek Kudlikowie z Adamowic wybornie rozpoczęli rywalizację w prestiżowym cyklu turniejów o Grand Prix Europy. Obaj, w inauguracyjnym starcie zajęli 17 miejsce w gronie bilsko 160 najlepszych bilardzistów Starego Kontynentu, którzy zjechali do włoskiego Treviso. Wynik potwierdza świetną dyspozycję Kudlików na początku sezonu. Ogromne możliwości Kudlikowie sygnalizowali już przed tygodniem, podczas Grand Prix Polski w Łodzi. Tam Piotr - po bratobójczym pojedynku - zajął 5. miejsce, a Marek - trzecie. W Treviso Kudlikowie startują jako członkowie trzynastoosobowej kadry Polski. Obaj fazę grupową przeszli jak burza. Marek pokonał czterech uznanych rywali, ze świetnym Konstantinem Stepanovem z Rosji na czele. Kres marzeń o podium dla Marka położył inny Polak, Tomasz Kapłan. Adamowiczanin uległ mu w stosunku 9-6. - Cieszę się z siedemnastego miejsca, bo to jeden z moich lepszych występów na EuroTourze - wyznał Marek Kudlik - Gratuluję Tomkowi (Kapłanowi - red.), bo zasłużył na zwycięstwo nade mną, chociaż sam jestem zadowolony z mojej gry.

Nieco groźniejszych rywali napotkał na swej drodze Piotr. W pokonanym polu zostawił jednak między innymi Mateusza Śniegockiego, wicemistrza World Pool Masters i Albina Ouschana z Austrii, który dwukrotnie wygrywał tę imprezę. Przeszkodą nie do przejścia dla Piotra tego dnai okazał się Rosjanin Stepanov. - Siedemnaste miejsce to świetny wynik we Włoszech to kolejne już wyrównanie mojego najlepszego wyniku na ET. Cieszy fakt, że udało mi się zameldować w czołówce w Treviso kilka dni po dobrym występie w Grand Prix Polski. To dla mnie sygnał, że mój trening daje wymierne efekty - powiedział Piotr.

Zwycięzcę Grand Prix Europy w Treviso poznamy dzisiaj. W najlepszej "ósemce" jest jeszcze Tomasz Kapłan. Kolejny międzynarodowy start bilardzistów z Adamowic to Grand Prix Europy Wschodniej w Kielcach. Kudlikowie wymieniani są w gronie faworytów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE