Reklama

Szansa dla bezrobotnych. Spotkanie w RIG Kutno.

Opublikowano:
Autor:

Szansa dla bezrobotnych. Spotkanie w RIG Kutno. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Firma WYG International Sp. z o.o. zaprasza na spotkanie informacyjne Projektu „PROGRES – program wsparcia procesów restrukturyzacji i adaptacji gospodarki w województwie łódzkim”, które odbędzie się 14 marca 2013 roku (czwartek) w dwóch grupach do wyboru: I grupa – w godz. 13.00 - 14.30, II grupa – w godz. 14.30 – 16.00 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie.Spotkanie kierowane jest do osób bezrobotnych, które utraciły pracę w ciągu ostatnich 6 miesięcy w wyniku procesów modernizacyjno-organizacyjno-adaptacyjnych lub z tych samych przyczyn są zagrożone utratą pracy (np. w trakcie wypowiedzenia umowy o pracę) oraz pochodzą z obszaru województwa łódzkiego.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej informacji o realizowanym Projekcie, jak również złożyć dokumenty rekrutacyjne i wstępnie wybrać szczegółowy kurs, którym jesteście Państwo zainteresowani.

W ramach Projektu oferujemy kurs kwalifikacyjny zakończony egzaminem (szkolenie dla Uczestnika bezpłatne + pierwszy egzamin), zwrot kosztów dojazdu na szkolenie i egzamin (jeśli szkolenie i egzamin odbywa się poza terenem zamieszkania), stypendium naukowe za każdą godzinę uczestnictwa w szkoleniu (4 zł/h), materiały dydaktyczne i catering (obiad).

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do Projektu prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz wypowiedzenia umowy o pracę (jeśli jest) celem potwierdzenia kwalifikowalności do Projektu. Spotkanie potrwa około 2 godzin.

Więcej informacji pod numerem telefonu 24 355 45 02, mailowo biuro@kadry-lodzkie.pl lub na stronie internetowej www.kadry-lodzkie.pl.

Udział w Projekcie i spotkaniu informacyjnym jest całkowicie bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE